preloader

Al. Kraśnicka 182a
20-718 Lublin

FIRMA MMC ISTNIEJE OD 2008 ROKU.

Nasza firma istnieje na rynku usług elektronicznych od 2008 roku. Dzięki naszej pasji do nowych technologii i elektroniki, wysokiej skuteczności w działaniu oraz nowoczesnemu laboratorium w krótkim czasie staliśmy się liderem w branży zajmującej się serwisem i naprawą laptopów, komputerów, smartfonów oraz odzyskiwaniem utraconych danych w całym województwie lubelskim.

Wysoka jakość świadczonych przez nas usług sprawiła, że w szybkim tempie zyskaliśmy szerokie grono zadowolonych Klientów. Było to dla nas ogromną motywacją do dalszego rozwoju. Podczas ponad 10-letniej działalności naprawiliśmy ponad 15 tys. laptopów oraz odzyskaliśmy setki terabajtów utraconych danych. Mieliśmy też niejednokrotną przyjemność pracować przy ciekawych, nietypowych przypadkach napraw różnego rodzaju sprzętu, dzięki czemu mogliśmy nabyć nowego doświadczenia co przyczyniło się do poszerzenia zakresu naszej oferty. Naszą pracę charakteryzuje wysoka skuteczność – w 95% przypadkach jesteśmy w stanie bez problemu wykonać powierzone nam zlecenie. Często realizujemy zlecenia, których nie były w stanie zrealizować inne serwisy.

Posiadamy profesjonalne stanowiska serwisowe, wyposażone w wyspecjalizowany sprzęt do naprawy oraz młodą, wykwalifikowaną kadrę, która nieustannie podnosi swoje umiejętności czynnie uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. W codziennej pracy stawiamy na uczciwość i solidne wykonanie usługi. Chcemy, aby Klient świadomie zlecał nam naprawę sprzętu, dlatego wycenę usługi wykonujemy w pełni bezpłatnie i w większości przypadków od ręki.

Do każdej naprawy i serwisu podchodzimy w sposób indywidualny i kompleksowy, tak aby naprawione urządzenie służyło jeszcze przez długi czas. Używamy wysokiej klasy sprzętu i części pochodzących tylko od renomowanych producentów. Wiemy, że nasze usługi charakteryzuje rzetelność, dlatego każda z nich objęta jest 6 miesięczną gwarancją, którą Klient może przedłużyć aż do 1 roku.

Wiemy, że rynek technologiczny zmienia się niezwykle dynamicznie, dlatego każdego dnia śledzimy nowinki i nowe trendy. Fakt, że technologie są naszą pasją pozwala nam na nieustanne bycie na bieżąco w zakresie rodzaju części, rozwiązań, typów napraw i niecodziennych usterek.

Zależy nam na pełnym zadowoleniu naszych Klientów dlatego wysoka jakość i konkurencyjne ceny są u nas standardem. Zapraszamy do współpracy!

 

 

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij